Gry Java Online!

Dołącz do nas i pograj z nami w gry java, które są dostępne przez internet!

Ogłoszenie


#1 2013-08-25 20:36:00

Adrian

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-25
Posty: 13
Punktów :   

Poradnik - Świat Bestii

To będzie już drugi poradnik w moim autorstwie:) W tę grę grałem 2 lata więc wiem co i jak. Byłem w najlepszym klanie w całej grze:)

1. Początki z grą.

Po założeniu postaci nie rwij się do walki. Będziesz się tylko męczyć aby powalić przeciwnika, a i tak punktów doświadczenia wiele nie zdobędziesz. Gdy mamy 1 poziom, zaczynamy robić misje, które mamy dostępne. Gdy pojawi się misja pod nazwą "Uciekające nunchaku" róbcie tylko ją. Jest łatwa, szybka, dostarcza nam pd.

2. Walka

Walkę proponuje zacząć dopiero od 15-20 poziomu. Wtedy mamy już dobre współczynniki do walki, więc zaczynamy szybciej wbijać pd.

Bronie dzielimy na:

Dystansowe - Te bronie to łuki, pistolety itp. Gdy walczymy tymi brońmi ustawiamy współczynniki max na zręczność.

Krótko dystansowe - Miecze, nóż itp. Gdy walczymy tymi brońmi ustawiamy współczynniki max na siłę.

3. Żetony, trofea, klany.

Żetony - Gdy ich nam zabraknie możemy dokupić 75 żetonów za 1,23 zł lub 200 żetonów za 2,46 zł. Druga opcja jest zdecydowanie lepsza, gdyż aktywuje na 7 dni konto standard.

Trofea - Dzięki nim zyskujemy pd oraz żetony. Trofea zyskujemy za walkę iu.

Klan - Klan to jest grupka graczy, którzy grają razem. Pomagają sobie itp.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolf-destiny.pun.pl www.szakalexv.pun.pl www.valholl.pun.pl www.visionpol.pun.pl www.skate-in-zyrardow.pun.pl